На Житомирщині директор агрофірми привласнив 2,4 млн грн Державної продовольчо-зернової корпорації

20:19, 10 лютого 2017

Житомир. 10 лютого. УНІАН. На Житомирщині директор агрофірми привласнив 2,4 млн грн, за які мав поставити кукурудзу Державній продовольчо-зерновій корпорації.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області.

Як зазначається у повідомленні, сьогодні директору однієї з агрофірм області повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що директор одного з підприємств аграрного сектору Житомирської області, діючи умисно та з метою одержання грошових коштів, отриманих Державною продовольчо-зерновою корпорацією України під гарантії уряду, надав до цієї корпорації завідомо недостовірні дані про урожайність минулих років та посівні площі.

Після укладення контракту, умовами якого було передбачено поставку 2,4 тис тонн кукурудзи, керівник агрофірми одержав ці гроші.

Однак він вчасно не виконав умови контракту та не поставив корпорації зерно кукурудзи, заволодівши грошовими коштами на суму 2,4 млн грн, чим завдав державі збитків в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить слідчий відділ головного управління Національної поліції в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Довідка УНІАН. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (Київ) – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.