На Чернігівщині митники попередили спробу незаконного транзиту тканин на 7,3 млн грн

19:12, 10 лютого 2017

Чернігів. 10 лютого. УНІАН. На Чернігівщині митники попередили спробу незаконного транзиту тканин через територію України вартістю 7,3 млн грн.

Як повідомили у ГУ ДФС в області, вдруге за тиждень оперативна група Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернігівської митниці ДФС у зоні митного контролю митного посту «Нові Яриловичі» припинили спробу незаконного переміщення тюлі у великих обсягах.

Продавцем товару значилася канадська компанія, однак вантаж прямував з Болгарії на адресу білоруської компанії з місцем вивантаження у Російській Федерації.

Згідно з поданими товаросупровідними документами, у вантажівці знаходився товар «тканина з вишивкою».

Зважаючи на те, що це вже не перший випадок виявлення в зоні діяльності Чернігівської митниці не задекларованих товарів, зокрема, тюлі, в транзитних вантажах, які прямують різними маршрутами, але на адресу одного й того ж покупця, митники прийняли рішення про проведення поглибленого огляду вантажу.

За результатами митного огляду, було виявлено 905 мішків з незаявленим в товаросупровідних документах та незадекларованим у встановленому порядку товаром «тюль» у кількості близько 73 тис. погонних метрів вагою понад 15 тонн.

За цим фактом відносно перевізника (Молдова) складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 472 Митного кодексу України.

Товар вилучено на склад Чернігівської митниці. Попередня вартість вилучених предметів правопорушення складає 7,3 млн гривень.

Як повідомляв УНІАН, минулих вихідних також у пункті пропуску «Нові Яриловичі» митники вилучили 58 тис. метрів погонних тюлі на суму 5,8 млн гривень, що незаконно переміщувалися територією України.