У 2017 році в Україні побудують більш як 2 тис. кілометрів доріг - Порошенко

18:31, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. У 2017 році в Україні побудують більш як 2 тис. кілометрів доріг.

Про це президент Петро Порошенко заявив під час відкриття новозбудованого корпусу центральної районної лікарні у місті Галич Івано-Франківської області.

Глава держави нагадав, що на Прикарпатті поліклініки не будувалися з 1993 року, а лікарні – з 2003 року.

«Галицька центральна лікарня почала будуватись у 1978 році. Кожен президент обіцяв її добудувати, і лише зараз, коли країна перебуває у дуже непростих умовах, коли ми захищаємо українську землю від російської агресії, коли ми останнє віддаємо на створення наших славетних ЗСУ, вдалося добудувати», - зазначив президент.

«Подивіться, ми відкриваємо нову лікарню, проїхали по новій дорозі. Скільки років не будували доріг? Скільки чекали на Прикарпатті, щоб нарешті було відновлено дорожнє господарство?», - підкреслив глава держави.

Президент нагадав, що було запроваджено експеримент, коли понадпланові митні надходження до держбюджету спрямовуються на дорожнє будівництво. Ця ініціатива має розповсюджуватися на всю Україну, додав президент.

«Ми побудуємо більше 2 тис. км доріг лише за 2017 рік. І продовжимо ту тенденцію, яку ми мали в 2016 році», - заявив він.

Глава держави підкреслив, що відкриття нового корпусу лікарні стало одним із результатів реалізації програми децентралізації, і кошти на лікарню були виділені і з Державного фонду регіонального розвитку, і з державного, і з місцевого бюджетів. Об’єднання цих зусиль є надзвичайно важливим, зазначив він.

Президент пообіцяв, що Галицьку лікарню обладнають сучасним устаткуванням.

Він також вручив головному лікарю медзакладу Любомиру Журавецькому сертифікат на медичне обладнання для ургентної лабораторії:

Головний лікар продемонстрував главі держави основний корпус, зокрема відділення анестезіології та інтенсивної терапії, оперативний блок, акушерсько-гінекологічне відділення.