Внутрішній аудит «Нафтогазу» виявив підозрілі угоди в системі «Укртрансгазу» за 2016 рік на 1,5 млрд грн – Коболєв

18:05, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Внутрішній аудит Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» виявив у системі дочірньої компанії – оператора газотранспортної системи «Укртраснгаз» підозрілі угоди за 2016 рік на суму 1,5 млрд грн.

Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв під час круглого столу, присвяченого питанню корпоративного управління державними компаніями.

«В 2015 році наша дочірня компанія («Укртрансгаз» - УНІАН) пройшла аудит. За його результатами аудитор виявив підозрілі операції приблизно на 500 млн грн. Цей аудит став підставою для внутрішнього розслідування... Слід зазначити, що поки ми займалися переглядом статуту «Нафтогазу» (протягом 2015-2016 років – УНІАН), за попередніми оцінками аудиторів, сума таких підозрілих трансакцій за 2016 рік збільшилася щонайменше втричі», - сказав він.

За словами Коболєва, такий самий аудит пройшла інша дочірня структура «Нафтогазу» – газовидобувна компанія «Укргазвидобування», за результатами якого не було виявлено підозрілих угод.