Нацбанк розраховує на об'єктивне і незалежне розслідування НАБУ стосовно телефонних розмов Рожкової

17:34, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Об'єктивне і незалежне розслідування Національного антикорупційного бюро України допоможе припинити маніпуляції і провокації, пов'язані із записами телефонних розмов заступника голови Національного банку України Катерини Рожкової.

Про це йдеться у коментарі НБУ щодо можливого відкриття провадження НАБУ за записами телефонних розмов Рожкової, опублікованих у ЗМІ.

«Сподіваємося, що НАБУ встановить походження цих записів, а також зацікавлених осіб у їх оприлюдненні», - наголошується у повідомленні.

Нацбанк також нагадав, що готовий сприяти проведенню слідчих дій і надавати відповідну інформацію для всебічного і об'єктивного розслідування у разі відкриття провадження, зокрема, про події, які передували публікації записів телефонних розмов Катерини Рожкової.

Як повідомляв УНІАН, Національне антикорупційне бюро України наступного тижня має намір відкрити провадження за фактом можливих зловживань посадовими особами Національного банку України, зокрема в контексті оприлюднених записів переговорів заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової з акціонерами низки банків.

У листопаді Рожкова заявила, що має намір звернутися до правоохоронних органів у зв'язку з прослуховуванням її телефону.

25 листопада в Службі безпеки України пообіцяли провести розслідування можливого прослуховування телефону Рожкової.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук повідомив, що позафракційний народний депутат Євген Мураєв направив до відомства депутатське звернення, до якого була додана флешка із записами нібито цих розмов.