Кремлівська пропаганда користується демократичними можливостями країн-сусідів, щоб сіяти відчай і зневіру – Порошенко

17:20, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Кремлівська пропаганда користується демократичними можливостями сусідніх країн, щоб сіяти відчай і зневіру.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив президент України Петро Порошенко під час церемонії передачі пожежних автомобілів управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

«Читаєш газети, інтернет-сайти, соціальні мережі і бачиш, як бездумно в нашому інформаційному просторі ширяться чужі інтерпретації подій. Сьогодні вони тиражуються в тій редакції, в якій вчора ще ми чули з вуст кремлівських пропагандистів», - зазначив він.

«Російська диктатура завжди користувалася і зараз користується тими можливостями, які властиві демократіям сусідніх країн. Ми не можемо і не хочемо приставити до кожного дописувача чи до кожного спікера по працівнику СБУ», - додав президент.

Він закликав громадян аналізувати інформацію та новини.

«Я закликаю всіх дуже обережно і критично ставитися до того, що вкидається у наш інформаційний простір з метою посіяти відчай, посіяти зневіру, паралізувати волю українців до спротиву російській агресії у її військовій та гібридній формі», - підкреслив глава держави.