Трамп: Підтримка Литвою суверенітету України сприяє посиленню безпеки в Європі

17:17, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вважає, що підтримка Литвою суверенітету та територіальної цілісності України сприяє посиленню безпеки в Європі.

Як повідомляє сайт президента Литви Далі Грібаускайте, напередодні 16 Лютого – Дня відновлення Литовської держави – Литву привітав новий американський президент.

В адресованому лідеру Литовської держави листі з 99-ю річницею незалежності Трамп також привітав усіх жителів Литви.

«Сполучені Штати пишаються тим, що можуть називати Литву другом і союзником», - підкреслив президент США.

Він також висловив сподівання на спільну роботу для досягнення загальної мети.

«Литва є цінним союзником по НАТО, який показує приклад іншим, виконуючи свої зобов'язання перед нашою спільною обороною, – це наочно доводить збільшення витрат на оборону з метою виконання узгоджених вимог НАТО. Внесок Литви в Афганістані та в боротьбу з ІДІЛ ще раз доводить її рішучість добиватися безпеки в усьому світі», - йдеться в листі Трампа.

Також зазначається, що президент США оцінив роль Литви у справі просування демократії та зміцнення трансатлантичного співтовариства.

Він підкреслив, що підтримка Литвою суверенітету і територіальної цілісності України, а також зусилля з диверсифікації джерел енергії, сприяють досягненню загальної мети – посилення безпеки в Європі та в регіоні.