На Київщині суд повернув державі незаконно виділені фермеру 70 га землі, призначені для учасників АТО

16:44, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. На Київщині суд повернув державі незаконно виділені фермеру 70 га землі, призначені для учасників антитерористичної операції.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Київської області, Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури з’ясовано, що Головним управлінням Держземагентства у Київській області, з численними порушеннями вимог чинного законодавства, передано жителю Черкаської області земельні ділянки державної власності загальною площею 70 га в оренду на 49 років для ведення фермерського господарства.

Крім того, прокуратурою виявлено, що орендар із Черкаської області на вищевказаних земельних ділянках самостійно фермерську діяльність не здійснював, а передоручив обробляти землю іншій особі. Загальна вартість вказаних земель становить майже 2 млн грн.

Реагуючи на виявлені порушення, Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури пред’явлено позовну заяву, яка задоволена у повному обсязі.

Зазначається, що у 2014 році вищевказані земельні ділянки резервувалися під будівництво для учасників АТО Згурівського району та мають стратегічне значення для районного центру.