Порошенко: Клімкін під час зустрічі «нормандської четвірки» говоритиме про неможливість виборів на Донбасі за присутності військ РФ

16:34, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Президент України Петро Порошенко заявив, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час очікуваної зустрічі глав МЗС країн «нормандської четвірки» наступного тижня говоритиме про те, що політичні пункти Мінських угод можуть бути реалізовані лише після очевидного і беззаперечного прогресу в їх безпековій частині та про неможливість проведення виборів на Донбасі за присутності російських військ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це президент повідомив на церемонії передачі пожежних автомобілів управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

«У спонтанній дискусії, яка останніми днями виникла у нас з нашими партнерами, ми ще раз чітко наголосили, що політичні пункти Мінських угод можуть бути реалізовані лише після очевидного й беззаперечного прогресу в їх безпековій частині», - заявив він.

Про цьому Порошенко підкреслив, що «вибори під російськими дулами і з їхньою солдатнею навколо виборчих дільниць є абсолютно неприйнятна та неможлива дія».

«Саме з цим Павло Клімкін наступного тижня поїде на зустріч міністрів закордонних справ «нормандської четвірки», - наголосив Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, раніше Клімкін заявив, що 17 лютого розглядається як дата, коли може відбутися наступна зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн "нормандської четвірки" у місті Бонн (Німеччина) на полях саміту "Великої двадцятки".