Порошенко: Українські війська після контратаки в районі Авдіївки покращили свої позиції на ключовій ділянці фронту

16:11, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Українські війська після контратаки в районі Авдіївки Донецької області покращили свої позиції на ключовій ділянці фронту поблизу окупованого Донецька.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив президент України Петро Порошенко під час церемонії передачі пожежних автомобілів Управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

«З 29 січня ворог здійснив десятки спроб штурму позицій українських військових. Вони атакували нас, бо хотіли вибити українські війська з Авдіївської промзони, яка контролює важливе перехрестя і зупинила рух ворожої техніки», - заявив він.

«Російські війська застосували всі види артилерії, реактивні системи залпового вогню, міномети, танки, інші типи зброї, які жорстко заборонені Мінськими угодами, але щоразу окупанти змушені були відступати. Більше того, внаслідок атак ворога наші військові контратакували і покращили наші позиції на ділянці, яка стала ключовою на підступах до окупованого Донецька», - додав президент.