Наступного тижня у Антикорупційному комітеті відбудеться обговорення звіту НАБУ - Соболєв

15:04, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Наступного тижня у Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції відбудеться обговорення звіту Національного антикорупційного бюро України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам повідомив голова комітету Єгор Соболєв.

“Наступного тижня ми в середу всіх чекаємо і запрошуємо журналістів на дуже важливий, перший в історії України звіт Антикорупційного бюро. Це вимога законодавства. Директор бюро сьогодні представив звіт. Ми маємо його заслухати. Запросили і антикорупційного прокурора”, - сказав він.

Соболєв додав, що далі парламент має призначити аудитора для НАБУ. “Ми рекомендували дуже потужного кандидата, представника мін’юсту США Роберта Сторча — людину, яка перевіряє ФБР. Ми хочемо, щоб саме він перевіряв Антикорупційне бюро, створював в Україні традиції справжнього зовнішнього аудиту”, - зауважив голова комітету.

На сайті парламенту повідомляється, що у середу, 15 лютого, у Комітеті відбудуться відкриті громадські слухання та обговорення письмового звіту керівництва НАБУ з основних питань його діяльності, а також щодо виконання покладених на нього завдань, дотримання законодавства, прав і свобод осіб. Згідно з повідомленням, серед учасників слухань будуть представники НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та громадськості.