Україна і Туреччина ближчим часом планують укласти угоду про безвізові поїздки за внутрішніми документами - Клімкін (доповнена)

13:47, 10 лютого 2017

Новина доповнена після 4-го абзацу

Київ. 10 лютого. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що Україна і Туреччина найближчим часом планують укласти угоду про безвізові поїздки громадян за внутрішніми документами.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу.

"У нас є безвізовий режим, але в майбутньому і громадяни України, і громадяни Туреччини зможуть відвідувати наші країни вже не використовуючи звичайні паспорти, а по внутрішнім документам", - заявив Клімкін.

"Ми домовились про це. Нам залишилось доопрацювати технічні деталі. Ми дуже сподіваємося, що відповідна угода буде підписана найближчим часом", - додав він.

Своєю чергою Чавушоглу підтвердив, що йде робота над тим, аби громадяни могли їздити в Україну та Туреччину без будь-яких паспортів для закордонних поїздок, використовуючи тільки внутрішні посвідчення особи.

"Наші товариші вже завершили підготовчий етап. На минулому тижні був візит директора Департаменту консульської служби до України разом з його командою з цього приводу", - сказав Чавушоглу.

За його словами, в аеропорту "Бориспіль" було проведене успішне тестування можливості здійснення таких поїздок. Туреччина проведе таке саме тестування у своїх аеропортах і прикордонних пунктах пропуску.

"І. я думаю, нам вдасться до початку літнього сезону втілити цей проект", - наголосив Чавушоглу.