Депутат Бублик з парламентської трибуни ще раз заявив про вихід із фракції “БПП” та коаліції

13:43, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Народний депутат України Юрій Бублик з трибуни Верховної Ради ще раз заявив про вихід із фракції “Блок Петра Порошенка” та коаліції.

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву він зробив, коментуючи повідомлення на табло про те, що він є членом фракції “БПП”.

Бублик наголосив, що ще 18 січня подав повідомлення про вихід із фракції та коаліції голові ВР Андрію Парубію, але з того часу і до сьогодні “чомусь голова Верховної Ради соромиться його зачитати”.

Він оприлюднив свою заяву по вихід із фракції та з коаліції фракцій “Європейська Україна”, а також про відкликання свого підпису під коаліційною угодою.

Бублик попросив Парубія на найближчому засіданні оголосити повідомлення про його вихід з фракції та коаліції.

За словами депутата, сьогодні така ситуація в парламенті, що “де-факто коаліція відсутня, але якось там за якимись, не знаю, нормами вона існує”.

Бублик додав, що є ще ряд депутатів, які заявили, що вийшли із коаліції, але вони і далі там перебувають, оскільки їхні повідомлення досі не оголошені головою ВР.

Як пояснив Бублик, він написав заяву про вихід із фракції і коаліції, тому що не готовий і в подальшому “поділяти дерибан влади”.

Він вказав на зловживання, які, за його словами, мають місце у Полтавській області в його окрузі, зокрема на корупційну складову в будівельній галузі, а також на серйозні порушення на митниці.

У відповідь головуюча на засіданні заступник голови ВР Оксана Сироїд сказала, що справді заява Бублика існує. Вона нагадала, що питання по діяльність коаліції не регламентоване, крім того, що зазначено в Конституції України.

За словами Сироїд, сьогодні як входження, так і вихід з коаліції не виписані у Регламенті ВР.

Як відомо, відповідно до Регламенту Верховної Ради, оголошення про вихід депутата із фракції має зробити головуючий на засіданні парламенту голова ВР.

Як повідомляв УНІАН, 11 квітня 2016 року Бублик поінформував, що написав заяву про входження до фракції "БПП". 12 квітня голова ВР Парубій оголосив про це на засіданні парламенту.

Бублик був обраний до Верховної Ради у мажоритарному окрузі №145 (Полтавська область) як кандидат від ВО «Свобода». 25 грудня 2015 року Бублик заявив про припинення членства у "Свободі", в якій він перебував з 2010 року.