Комісія з найменувань підтримала пропозицію перейменувати вул. Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина

13:23, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Комісія з питань найменувань при київському міському голові підтримала ініціативу про перейменування вул. Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина.

Як повідомили у прес-службі Київської міської ради, з відповідною пропозицією виступив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

«Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити. Він став символом нової України», - наголосив він.

«Пропоную перейменувати на честь Гаврилишина саме вулицю Ванди Василевської, адже вона підпадає під закон про декомунізацію та ще не була перейменована. Окрім того, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного Інституту Менеджменту, першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році”, - зауважив секретар Київради.

За його словами, до секретаріату Київради надійшли офіційні листи від дружини Богдана Гаврилишина та “Благодійного фонду Богдана Гаврилишина” на підтримку ініціативи про перейменування.

Як зауважили у Київраді, після схвалення Комісією з найменувань питання перейменування вул. Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина виноситься на громадське обговорення (протягом 2-х місяців на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації). За результатами громадського обговорення Комісія повторно розгляне пропозицію та рекомендує (або не рекомендує) міському голові внести відповідне подання до Київради. Після розгляду у профільних постійних комісіях Київради рішення прийматимуть депутати на пленарному засіданні.