Глава МЗС Туреччини: Ситуацію на сході України потрібно урегулювати мирним шляхом

13:14, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявляє, що ситуацію на сході України потрібно урегулювати мирним шляхом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

На питання про позицію Туреччини щодо України та Росії і кому Туреччина віддає більше переваги, міністр відповів, що у міжнародних відносинах, перш за все, існує проблема між Україною та Росією, і зокрема на східному українському кордоні.

"Ми бажаємо, щоб це питання було розв'язане мирним шляхом з використанням дипломатії. І ми бажаємо, щоб в повній мірі виконувалися і застосовувалися Мінські угоди", - заявив Чавушоглу.

За його словами, Туреччина доклала дуже багато зусиль, щоб це питання розв'язувалось мирним шляхом. "Ми безумовно підтримуємо територіальну цілісність, політичну цілісність України і заявляємо про це без винятку на всіх платформах. І ми хочемо, щоб саме таким чином розв'язалось це питання зі збереженням територіальної цілісності України", - наголосив глава МЗС Туреччини.

Він додав, що Україна та Туреччина на двосторонньому рівні мають хороші відносини.