Ситник: НАБУ готує чергову підозру у так званій «справі про чорну бухгалтерію» Партії регіонів

13:12, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявляє, що детективи мають намір передавати до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури другу підозру у так званій «справі про чорну бухгалтерію» Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

«Другу підозру (у так званій «справі про чорну бухгалтерію» Партії регіонів – УНІАН) детективи збираються передавати до Антикорупційної прокуратури, наскільки мені доповіли. Звичайно, прізвище я не назву, але ця підозра готується, вона передається», - заявив Ситник.

Як повідомляв УНІАН, 30 травня 2016 року НАБУ почало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. Він повідомив, що передав НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже 2 млрд доларів ряду колишніх і нинішніх високопосадовців.

16 вересня 2016 Ситник заявив, що НАБУ в рамках розслідування справи щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів має намір оголосити низку підозр.

14 грудня 2016 року у цьому кримінальному провадженні було повідомлено про підозру голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. Його звинувачують в отриманні хабарів в особливо великих розмірах. За даними НАБУ, загальна сума хабарів, які отримав голова ЦВК, перевищує 160 тис. доларів.