У Миколаєві поліція почала розслідування незаконного використання арештованого майна заводу «Океан»

13:12, 10 лютого 2017

Миколаїв. 10 лютого. Миколаїв. У Миколаєві поліція розслідує невиконання судового рішення щодо арештованого майна Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Як повідомили УНІАН у відділі комунікації поліції області, 9 лютого правоохоронці провели обшук на території заводу.

4 лютого до Корабельного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що з території заводу невідомі вивозять транспортні засоби і механізми.

«За попередніми даними, таким чином нібито були організовані незаконні дії щодо майна, на яке згідно з постановою суду в рамках кримінального провадження було накладено арешт із забороною розпоряджатися, відчужувати і користуватися ним. Правоохоронцями була зафіксована спроба вивезення металевих конструкцій на двох вантажівках з причепами», - повідомили в поліції.

Під час обшуку, який проводився під керівництвом Слідчого управління ГУНП одночасно на всій території заводу, було вилучено документацію, що підтверджує функціонування, незважаючи на заборону суду, підприємства з вересня 2016 року до сьогодні, опитано присутніх працівників та посадових осіб підприємства.

Правоохоронці встановлюють обсяги допущених на заводі порушень рішення судового органу про заборону діяльності.

Нагадаємо, 9 вересня 2016 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме і рухоме майно ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» і заборонив відчужувати, використовувати і будь-яким чином користуватися арештованим майном.

Як повідомляв УНІАН, майже 200 правоохоронців у Миколаївській, Київській і Дніпропетровській областях 25 вересня проводили обшуки в рамках розслідування провадження про заподіяння суднобудівному заводу «Океан» шкоди на суму понад 1,5 млрд грн.

У ході досудового розслідування на причетність до скоєння зазначених злочинів перевіряються всі особи, задіяні в процедурі банкрутства підприємства, зокрема, ліквідатори, посадові особи ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ПрАТ «Смарт-Холдинг» та інших підприємств.

Довідка УНІАН. Суднобудівний завод «Океан» заснований у 1951 році. У 2000 році він був приватизований і перейшов під контроль голландської Damen Shipyards Group, після чого кілька разів перепродувався.

18 березня 2011 року рішенням акціонерів ПАТ «Вадан Ярдс Океан» перейменовано в ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан».