На Донеччині суд відмовив у стягненні з держбюджету понад 20 млн грн на користь підприємства, що співпрацювало з корпорацією сина Януковича «МАКО»

13:09, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. У Донецькій області суд відмовив у безпідставному стягненні з державного бюджету понад 20 млн грн на користь підприємства, що співпрацювало з корпорацією «МАКО» сина екс-президента Віктора Януковича Олександра.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Донецької області, у червні 2016 року приватне підприємство звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до ДПІ у м. Краматорську ГУ ДФС України в Донецькій області про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

Підприємство стверджувало, що між ним та корпорацією «МАКО» укладено підрядний договір, на виконання якого сплачено 129,8 млн грн, у тому числі 21,6 млн грн ПДВ, а також просило відшкодувати зазначену суму ПДВ з державного бюджету.

Прокуратура Донецької області встановила, що факт виконання будь-яких робіт за договором або перерахування коштів нічим не підтверджено, відтак підстави для відшкодування коштів з державного бюджету відсутні.

З метою недопущення порушення державних інтересів прокуратура області забезпечила ініціативний вступ у вказану справу на стороні ДПІ.

З огляду на позицію прокурора суд відмовив у задоволенні позову підприємства, чим попередив безпідставне відшкодування бюджетних коштів.