Макрофінансова допомога від ЄС буде спрямована до бюджету і позитивно позначиться на загальноекономічній ситуації у країні - Гройсман

12:44, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Макрофінансова допомога в розмірі 600 млн євро, яка може бути надана Україні вже найближчими тижнями за рішенням Єврокомісії, буде спрямована до бюджету і зробить додатковий позитивний ефект на розвиток економіки нашої країни. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході зустрічі з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

«Ми обговорили поточну ситуацію в Україні, я поінформував президента Єврокомісії про те, що нам вдалося у другому півріччі 2016 року забезпечити макроекономічну стабілізацію. У 2017 році ми бачимо і прогнозуємо економічне зростання, позитивні сигнали розвитку економіки", - сказав Гройсман.

"Наше співробітництво з Євросоюзом має стратегічний характер, і я хочу подякувати за підтримку тих трансформаційних процесів, які проходять в Україні. Україна справді долає непростий шлях змін, і головне, щоб наші громадяни відчували, що ці зміни позитивно впливають на якість їхнього життя. В цьому контексті рішення, яке прийнято сьогодні - про виділення Україні найближчими тижнями макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро, а це близько 18 млрд грн - це дуже відчутна підтримка в таких непростих умовах», - додав прем'єр.