Комітет з нацбезпеки спрямував запити до СБУ для вирішення питання про ініціювання виключення зі свого складу Богуслаєва

11:14, 10 лютого 2017

Київ. 10 лютого. УНІАН. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони спрямував запити до Служби безпеки України для вирішення питання про ініціювання виключення зі свого складу народного депутата від групи “Воля народу” В'ячеслава Богуслаєва.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам повідомив секретар Комітету Іван Вінник, відповідаючи на питання щодо ініціатив про виключення з Комітету Богуслаєва та Сергія Льовочкіна (фракція «Опозиційний блок»).

Вінник зазначив, що розглядом відповідних проектів постанов має займатися Регламентний комітет. “Ми дійсно зареєстрували постанову про виключення, в тому числі, Льовочкіна. По Богуслаєву ми опрацьовуємо питання. По Савченко (Надія Савченко – УНІАН) вже всі регламентні, процедурні питання пройдені”, - сказав він.

Депутат поінформував, що Регламентний комітет ще не розглянув проект постанови про виключення Льовочкіна. Після Регламентного комітету проект постанови розглядатиме Комітет з питань національної безпеки і оборони. “І будемо тоді порушувати питання, виносити в сесійну залу”, - додав парламентар.

На питання, чому досі немає проекту постанови щодо Богуслаєва, Вінник відповів, що “будь-яке рішення мусить бути обгрунтоване”. “По Савченко воно є обгрунтоване — це можна почитати у пояснювальній записці. Те саме стосується Льовочкіна — чому ми вважаємо, що ця людина не може працювати у Комітеті з питань національної безпеки і оборони. По Богуслаєву ми вивчаємо матеріали, і зараз ми зробили запити у Службу безпеки України”, - сказав секретар Комітету.

Він зазначив, що залежно від відповідей на запити, якщо вони “будуть дійсно підтверджувати його антиукраїнську, антидержавну політику — ми так само будемо порушувати це питання”. “Якщо ні, то підстав займатися якимось самопіаром — це трохи не наш стиль”, - наголосив депутат.

Як повідомляв УНІАН, у січні перший заступник голови фракції «Народний фронт», член Комітету з нацбезпеки Андрій Тетерук заявив, що Комітет може рекомендувати парламенту виключити з його складу Богуслаєва та Льовочкіна.

Як пояснив Тетерук, Богуслаєв під час роботи цього парламенту жодного разу не був на засіданні Комітету, а Льовочкін був декілька разів.