У Чернігові затримано директора департаменту ОДА під час одержання 40 тис. дол. хабара

13:27, 09 лютого 2017

Чернігів. 9 лютого. УНІАН. У Чернігові СБУ сьогодні затримала директора департаменту Чернігівської облдержадміністрації під час отримання 40 тис. доларів неправомірної вигоди від комерційної структури.

Про це УНІАН повідомила прес-група управління СБУ в області.

Згідно з повідомленням, співробітники СБУ спільно з податковою міліцією під процесуальним керівництвом прокуратури викрили розкрадання посадовцями грошей на ремонті соціальних об’єктів Чернігівщини.

Правоохоронці встановили, що організатором оборудки був керівник одного з департаментів облдержадміністрації. Посадовець залучив до корупційної схеми працівників інших державних та контролюючих органів. За останні два роки з державного бюджету було виділено понад 30 млн грн на ремонт та реконструкцію лікарень та навчальних закладів Чернігівщини. Співробітники спецслужби задокументували, що весь цей час керівник департаменту брав так звані «відкати» з підрядних структур за сприяння в укладанні контрактів.

Оперативники СБУ затримали посадовця в обласному центрі під час отримання у власному автомобілі 40 тис. доларів від представника комерційної структури.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 та 212 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних осіб до корупційної оборудки.