Кабмін оновив перелік галузей знань і спеціальностей у вишах

13:04, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів України оновив Перелік галузей знань і спеціальностей у вищих навчальних закладах.

Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано 1 галузь знань та 8 спеціальностей.

Постанова оприлюднена на Урядовому порталі 8 лютого і набирає чинності з дня опублікування в «Офіційному віснику України».

Як зауважили в МОН, зміни вносились відповідно до пропозицій вищих навчальних закладів, об'єднань роботодавців та державних органів. Зокрема, внесено галузь знань «Міжнародні відносини», до якої увійшли 3 спеціальності – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародне право».

Також Перелік доповнили такими спеціальностями: «Географія» (галузь знань «Природничі науки»); «Інформаційні системи та технології» (галузь знань «Інформаційні технології»); «Деревообробні та меблеві технології» (галузь знань «Виробництво та технології»); «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» (галузь знань «Архітектура та будівництво»);

«Фізична терапія, ерготерапія», «Педіатрія», «Громадське здоров’я» (галузь знань «Охорона здоров’я»); «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)» (галузь знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону»).

Крім цього, зауважили у МОН, здобувачам освіти за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» надано кваліфікацію юриста.