Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганських дій біля посольства Німеччини - Луценко

12:23, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганських дій біля посольства Німеччини.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook.

«За фактом хуліганських дій біля посольства Німеччини прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство)», - написав Луценко.

За його інформацією, органами столичної прокуратури буде забезпечено повне, об’єктивне та неупереджене розслідування даного факту.

Як повідомляв УНІАН, 8 лютого народний депутат від блоку БПП Олексій Гончаренко на уламку Берлінського муру біля Посольства Німеччини в Києві написав слово «NEIN» (ні). Як пояснив депутат, це символічна акція протесту, присвячена висловлюванням посла ФРН в Україні Ернста Райхеля.

Раніше Райхель заявив, що проведення виборів на Донбасі є можливим до виведення звідти окупаційних російських військових підрозділів.

Посольство Німеччини в Україні назвало пошкодження Гончаренком фрагменту Берлінського муру порушенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини.