Кличко зобов’язав “Київенерго” надати киянам доступ до зняття показань будинкового лічильника

12:08, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. Міський голова Києва Віталій Кличко зобов’язав “Київенерго” та “Єврореконструкцію” надати киянам доступ до зняття показань будинкового лічильника, щоб нарахування за тепло в кожному будинку столиці були прозорими.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, таке доручення він дав за результатами доповіді у Київраді свого заступника Петра Пантєлєєва щодо вартості опалення в столиці та проблем із «захмарними» платіжками.

Крім того, Кличко наголосив, що «Київенерго» повинне припинити практику нарахувань за опалення більш ніж за один календарний місяць.

За його словами, міська влада розробили низку енергоефективних програм, які допоможуть зменшити «захмарні» рахунки, які отримують кияни”, - зазначив Київський міський голова.

"Я пропоную кожному депутату долучитися до інформаційної кампанії про впровадження цих енергоефективних заходів, щоб завдяки нашій спільній роботі в кожному столичному будинку знали про можливість участі в цих заходах і програмах. Щоб люди розуміли, на чому і як можна економити”, - наголосив Кличко.