Київрада має ухвалити сьогодні зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку міста

10:53, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. На сьогоднішньому засіданні депутати Київради мають ухвалити зміни до бюджету столиці і до програми соціально-економічного розвитку на 2017-й рік.

Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба міськради.

За словами Кличка, йдеться про фінансування програми “Безпечна столиця”, Євробачення-2017, сфери охорони здоров’я, будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро та інших важливих напрямків.

“У змінах до бюджету пропонуються і збільшення видатків на заклади охорони здоров’я столиці: на медикаменти, спецодяг для медперсоналу швидкої допомоги, програму “Здоров’я киян” (368 млн 800 тис. грн)”, - підкреслив Кличко.

Також, зазначив він, планується збільшення видатків на підвищення окладів педагогічних працівників шкіл естетичного виховання, які фінансуються з бюджету столиці (понад 36 млн грн).

Крім того, видатки держбюджету передбачені і на реалізацію проекту з реконструкції і будівництва технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації.

“І додаткові кошти спеціального фонду бюджету столиці можемо і повинні спрямувати на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро”, - додав Кличко.