Київська влада пропонує корейським інвесторам долучитися до перспективних інвестиційних проектів

10:46, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. Київ запросив представників південнокорейського бізнесу до участі в створенні промислового парку «Київська бізнес-гавань» і рекреаційної зони на Трухановому острові, модернізації ТЕЦ-6, а також будівництві сміттєспалювального/переробного заводу.

Про це йшлося під час зустрічі української делегації на чолі з першим заступником голови КМДА Геннадієм Плісом із керівництвом корпорації «Hyundai Engineering & Construction», повідомляє прес-служба столичної мерії.

«Ми хочемо бачити серед інвесторів серйозний бізнес із Кореї. Адже для нас це означає участь передових технологій і досвіду, який використовуватиметься на місцевому рівні, із залученням київських спеціалістів. Тобто ми не лише отримуємо якісного інвестора та реалізований на благо міста проект, але й можливість надзвичайно цікавого практичного досвіду для наших працівників – виконавців і експертів», – зазначив Пліс.

На його думку, корейська сторона також зацікавлена в проектах у Києві.

«Для них це новий ринок, тобто гарні можливості розширити свої економічні горизонти. Окрім того, український досвід також унікальний для таких корпорацій, отже, виграш матимуть усі сторони. А кияни - особливо», – вважає перший заступник голови КМДА.

Він додав, що Київ – місто можливостей для інвесторів, а пріоритетними галузями чиновник назвав енергетичну галузь, транспорт, охорону здоров'я, будівництво дошкільних навчальних закладів та шкіл, розвиток спортивної інфраструктури, рекреацію.