Ляшко вважає, що Гончаренка мають виключити із фракції «БПП»

10:14, 09 лютого 2017

Київ. 9 лютого. УНІАН. Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко має бути виключений з фракції.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ляшко сказав в коментарі журналістам.

«Мовчання президента щодо вчорашньої провокації біля німецького посольства, я вважаю, - це поганий сигнал, який шкодить нашим двостороннім міждержавним стосункам між Україною і Німеччиною”, - зауважив він.

Ляшко вважає, що Порошенко мав би “подати сигнал — Гончаренко має бути виключений з фракції, знятий з посади заступника керівника фракції”. “І президент має вимагати від нього скласти мандат”, - наголосив депутат.

Як повідомляв УНІАН, 8 лютого Гончаренко на уламку Берлінського муру біля Посольства Німеччини в Києві написав слово «NEIN» (ні). Як пояснив депутат, це символічна акція протесту, присвячена висловлюванням посла ФРН в Україні Ернста Райхеля.

Раніше Райхель заявив, що проведення виборів на Донбасі є можливим до виведення звідти окупаційних російських військових підрозділів.

Посольство Німеччини в Україні назвало пошкодження Гончаренком фрагменту Берлінського муру порушенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини.