Оператор «МТС Україна» з 17 лютого закриває низку застарілих тарифних планів

19:02, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Один із найбільших українських операторів стільникового зв'язку «МТС Україна» під брендом Vodafone має намір з 17 лютого 2017 року поступово закрити низку застарілих тарифних планів МТС, повідомила прес-служба компанії.

«До кінця лютого ми пропонуємо перейти на тарифи Vodafone абонентам передплаченого зв'язку, які користуються старими, вже не доступними до підключення тарифами: кількома тарифами лінійки «Супер МТС без ПЗЗ», а також тарифів «Супер безліміт», «Супер безліміт без контракту» і «МТС без зобов'язань», - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, кожен абонент отримає від оператора SMS-повідомлення з пропозицією обрати будь-який тариф з актуальною лінійки Vodafone і з термінами для переходу.

При цьому оператор наголосив, що закриття старих тарифів МТС не означає обов'язкове переведення абонентів на дорожчі тарифи.

«Середній рахунок абонентів тарифів, що закриваються, становив від 35 до 160 грн. Діючі тарифи Vodafone пропонують великий вибір обсягів послуг зв'язку для будь-якого гаманця - із щомісячними платежами від 20 до 150 грн», - зазначили у прес-службі.

В «МТС Україна» уточнили, що перехід на актуальні тарифи є безкоштовним, а в перший місяць користування тарифами лінійки Vodafone Red 2016 з абонентів не буде стягуватися плата.

Крім того, в рамках переходу на роботу під брендом Vodafone, компанія «МТС Україна» у 2017 році планує завершити ребрендинг власних і дилерських магазинів і повністю перейти на продаж тарифів Vodafone у магазинах.

Як повідомляв УНІАН, один із найбільших в Україні операторів мобільного зв'язку «Київстар» з 1 лютого 2017 року підвищив вартість деяких контрактних тарифних планів у середньому на 25%.

Зокрема, з 1 лютого припинили діяти тарифні плани оператора: «Усе за 40», «Усе за 70», «Усе за 120», «Усе за 95» і «Усе за 150». Замість цього «Київстар» перевів абонентів безкоштовно і автоматично на нові, дорожчі тарифи: «Усе за 65», «Усе за 90», «Усе за 125», «Усе за 110» і «Усе за 175».

«МТС Україна» є одним із найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM та CDMA-450, обслуговує понад 20 млн абонентів.

100% акцій «МТС Україна» належать компанії Prelludium B. V. (Нідерланди). Оператор входить у міжнародну телекомунікаційну групу МТС.

У жовтні 2015 року «МТС Україна» підписала договір про стратегічне партнерство з британською компанією Vodafone про використання на українському ринку її бренду.