Мобільні оператори заявили про повне відновлення зв'язку в Авдіївці

17:55, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Українські оператори мобільного зв'язку «Київстар», «МТС Україна» (бренд Vodafone), lifecell і найбільший оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявили про повне відновлення мобільного зв'язку в місті Авдіївка (Донецька область), опинилася в епіцентрі бойових дій на сході України, повідомили прес-служби компаній.

«Мережа «Київстар» в Авдіївці працює у штатному режимі. Коли в місті були складності з електроенергією, наші фахівці забезпечували місцевим жителям доступ до мобільного зв'язку, запустивши три базові станції, які працювали від дизель-генераторів», - повідомила УНІАН прес-служба «Київстар».

У компанії «МТС Україна» зазначили, що станом на 8 лютого зв'язок оператора працює в штатному режимі, а обсяг дзвінків відновився до звичайного рівня. У прес-службі lifecell також підтвердили інформацію про відновлення мобільного зв'язку.

Крім того, під час відключення зв'язку оператори «Київстар» і «МТС Україна» нарахували на мобільні рахунки своїм абонентам в Авдіївці відповідно по 100 і 50 грн для можливості для мобільного спілкування. У свою чергу lifecell нарахував своїм користувачам по 100 хвилин для дзвінків по Україні на мережі інших операторів та номери фіксованого зв'язку до 6 лютого.

Директор з корпоративних комунікацій оператора фіксованого зв'язку «Укртелеком» Михайло Шуранов повідомив УНІАН, що фіксований зв'язок та інтернет були відновлені в повному обсязі відразу ж після відновлення енергопостачання 6 лютого.

«6 лютого зв'язок у повному обсязі відновлено для всіх абонентів міста (всього близько 3 тис.), а також 1,2 тис. абонентів, які користуються інтернетом», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 6 лютого прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про повне відновлення енергопостачання Авдіївки (Донецька обл.), яка опинилася в епіцентрі бойових дій на сході України, незважаючи на те, що всі необхідні роботи велися під постійними обстрілами з боку бойовиків.

3 лютого українські оператори мобільного зв'язку lifecell, «Київстар», «МТС Україна» (бренд Vodafone) і найбільший оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявили про часткове відновлення мобільного зв'язку в районах Авдіївки. Зв'язок підтримувався за допомогою мобільних станцій, які працювали від дизель-генераторів.