В Одесі правоохоронці затримали зловмисницю при спробі відправки двох жінок до Туреччини з метою сексуальної експлуатації

17:11, 08 лютого 2017

Одеса. 8 лютого. УНІАН. У міжнародному аеропорту «Одеса» правоохоронці сьогодні затримали зловмисницю, яка намагалася відправити двох жінок до Туреччини з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Як повідомили УНІАН у секторі з питань взаємодії із засобами масової інформації Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, прикордонники спільно з Управлінням боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Національної поліції в Одеській області викрили канал торгівлі людьми.

Відзначається, що правоохоронці діяли в рамках кримінального провадження, внесеного в ЄРДР за матеріалами, напрацьованими оперативними підрозділами Держприкордонслужби України, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) КК України.

«Кілька годин тому, під час проведення оперативних заходів, спільною міжвідомчою групою в пункті пропуску для повітряного сполучення «Одеса-аеропорт», при спробі відправки двох громадянок до Туреччини була затримана організатор злочину - 21-річна громадянка України», - повідомили в секторі.

У відомстві додали, що затримана, діючи з корисливих мотивів, мала доставити жінок у Стамбул, де їх планували використовувати у сфері надання послуг інтимного характеру.

Наразі тривають слідчі дії.