У Харкові затримали чиновника облуправління Держпраці під час отримання 2 тис. дол. хабара

14:46, 08 лютого 2017

Харків. 8 лютого. УНІАН. У Харкові правоохоронці затримали заступника начальника одного із відділів ГУ Державної служби України з питань праці в області під час отримання 2 тис. дол. хабара.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на першого заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №5 Андрія Кравченка, наразі встановлено, що чиновник отримав гроші від підприємця.

"За ці гроші посадовець пообіцяв "закрити очі" на порушення, що були виявлені під час перевірки приміщення для автошколи, яку збирався відкрити підприємець, та надати позитивний висновок про відповідність вимогам охорони праці", - зазначив Кравченко.

Згідно з повідомленням, 53-річного заступника начальника затримали сьогодні, 8 лютого, на території авторинку "Лоск" під час передачі грошей. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Вирішується питання щодо затримання посадовця у порядку ст. 208 КПК України та оголошення йому підозри за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).