Кабмін дозволив держпідприємству «Аграрний фонд» реалізацію цукру з інтервенційного фонду

14:15, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів України дозволив спеціалізованому державному бюджетній установі «Аграрний фонд» розпочати реалізацію цукру із запасів інтервенційного фонду.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу, 8 лютого.

«Пропонується проект постанови Кабінету міністрів про продаж цукру з державного інтервенційного фонду, розроблений з метою реалізації цукру-піску з державного інтервенційного фонду, що не пов'язане з державним ціновим регулюванням ... Ми закликаємо Аграрний фонд у контексті даної постанови активізувати свою діяльність відповідно до вимог існуючого законодавства», - сказав міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий під час представлення документа.

Він додав, що раніше проект постанови було узгоджено з Міністерством юстиції, Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі. При цьому його прийняття не перешкоджатиме проведенню досудових розслідувань у частині діяльності попереднього керівництва підприємства.

Міністр нагадав, що ДБУ «Аграрний фонд» уповноважена Кабінетом міністрів здійснювати цінове регулювання на ринках продуктів харчування. Спецустанова формує державний інтервенційний фонд (запас окремих видів сільгосппродукції). У разі підвищення або падіння цін на продукти харчування фонд має відповідно продавати або купувати певну кількість продукції, щоб не допустити серйозних коливань цін на ринку.