Кабмін скоротив перелік документів для акредитації медичного закладу

13:50, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів України скоротив перелік документів, що додаються до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров'я.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення "Про внесення змін у додатки 1 і 2 до Порядку акредитації закладу охорони здоров’я" ухвалено сьогодні під час засідання уряду.

"Воно передбачає скорочення переліку документів, що додаються до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров'я. Виключаються: висновок Державної санепідемслужби, бо вона вже не існує, копія ліцензії на провадження господарської діяльності, свідоцтво про проведення атестації лабораторії і копії раніше виданих акредитаційних сертифікатів, бо вони вже є у наявності міністерства", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Як повідомлялося, акредитацію проходять медичні заклади будь-якої форми власності один раз на три роки. Для проходження акредитації заклад має подати до акредитаційної комісії необхідні документи. Після їх аналізу експерти комісії приймають рішення: віднести заклад до відповідної категорії або відмовити в цьому.