Захисники Сіваков та Мамалига заявляють, що обшуки у їхніх офісах є «помстою» за їхню громадську та адвокатську діяльність

12:42, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Адвокати Леонід Сіваков та Андрій Мамалига заявляють, що проведені слідчими Генпрокуратури обшуки у їхніх офісах є «помстою» за їхню громадську та адвокатську діяльність.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вони заявили сьогодні на прес-конференції у Києві.

Сіваков вважає, що обшуки в його офісі та офісі Мамалиги проводились за «замовленням».

«Це для мене ординарна подія. Я маю досвід ведення багатьох цивільних, адміністративних, кримінальних справ... Я вчора бачив, хто замовник, але хто виконавець - можу здогадуватись”, - сказав Сіваков.

Він пов'язує проведення обшуків із захистом народного депутата Ігоря Мосійчука, проти якого відкрито кримінальне провадження щодо вчинення корупційних дій, та лідера громадської організації "Громадянський корпус "Азов-Крим" Станіслава Краснова, підозрюваного у підготовці терактів.

Своєю чергою Мамалига наголосив, що вчорашні процесуальні дії Генпрокуратури із залученням бійців спецпідрозділу «Альфа» «є політично вмотивованими і помстою» за їхню громадську та адвокатську діяльність.

“Зараз іде боротьба всеправної прокуратури з безправною адвокатурою. Думаю, що ми виграємо”, - сказав Мамалига.

Як повідомляв УНІАН, учора, 7 лютого, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган поінформувала, що співробітники Головного слідчого управління Генпрокуратури проводять обшуки у Мосійчука та його адвоката Мамалиги.

Пізніше у відомстві наголосили, що вищевказані процесуальні дії не мають стосунку до адвокатської діяльності Сівакова та Мамалиги. Їх підозрюють у протиправному відчуженні приміщень у Києві загальною площею майже 2,5 тис. кв. м.

У ГПУ зауважили, що під час розслідування на підставі рішення суду проведено більше десяти обшуків, у тому числі за фактичним місцем проживання адвокатів.

Також у Генпрокуратурі заявили, що проведення обшуків не пов’язано з Мосійчуком.