Кабмін схвалив оновлену концепцію управління держфінансами, що передбачає запровадження середньострокового бюджетного планування

12:32, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів України на своєму засіданні в середу, 8 лютого, схвалив оновлену концепцію управління державними фінансами, що передбачає запровадження середньострокового бюджетного планування строком на три і більше років. Документ представив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Він наголосив, що документ є системним і стратегічно важливим, оскільки запроваджує практику прийняття середньострокових бюджетних декларацій, змінює політику управління держборгом у бік його зменшення в середньостроковій перспективі до 60% ВВП.

«Важливо, щоб цей документ став реальним. Ми вже підготували план дій, який протягом тижня розішлемо у всі органи влади», - сказав Данилюк, додавши, що Мінфін вже очікує від органів влади прогнозних даних і планів по 2017 році і на середньострокову перспективу.

Коментуючи необхідність прийняття документа, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив: "Це важлива стратегія. Тут є конкретні кроки, які уможливлять ефективно використовувати мільярди держбюджету".