Кандидат на посаду голови Нацполіції Князєв є “абсолютно політично незаангажованим” – радник глави МВС

12:10, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Кандидат на посаду голови Національної поліції України, нинішній начальник Департаменту карного розшуку Сергій Князєв є “абсолютно політично незаангажованою” людиною.

Як передає кореспондент УНІАН, про це радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив у коментарі журналістам.

Він зазначив, що “Сергій Князєв є професіоналом і патріотом, який абсолютно політично незаангажований”. При цьому Шкіряк наголосив, що деполітизації правоохоронної системи потребує українське суспільство.

Він нагадав, що з перших днів російської агресії на сході України Князєв перебував на передовій. За словами радника міністра, Князєв разом з нинішнім начальником Головного управління Нацполіції у Донецькій області В'ячеславом Аброськіним у складних умовах відновили роботу поліції Донеччини.

Крім того, за словами Шкіряка, Князєв під час перебування керівній посаді в поліції Рівненської області розпочав боротьбу з “бурштиновою мафією”, і результатом його роботи були арешти, в тому числі правоохоронців, причетних до незаконного видобутку бурштину.

Як повідомляв УНІАН, конкурс на посаду голови Нацполіції було оголошено після звільнення в листопаді 2016 року тодішнього керівника відомства Хатії Деканоідзе.

Конкурсна комісія рекомендувала міністру внутрішніх справ Арсену Авакову на посаду голови Нацполіції трьох кандидатів – Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Князєва. Міністр обрав кандидатуру генерала поліції Князєва, якого сьогодні мають призначити керівником Нацполіції.