Одеська міськрада спрямує 211 млн грн на розвиток та збереження зелених насаджень в 2017-2020 роках

12:10, 08 лютого 2017

Одеса. 8 лютого. УНІАН. Одеська міська рада спрямує майже 211 млн грн на розвиток та збереження зелених насаджень у місті в 2017-2020 роках.

Як передає кореспондент УНІАН, це передбачає затверджена сьогодні на засіданні сесії міська цільова програма розвитку та збереження зелених насаджень Одеси на зазначений період.

Згідно з рішенням, з міського бюджету на фінансування програми буде виділено понад 210,819 млн грн. Вона передбачає, зокрема, проведення комплексу управлінських, економічних і правових заходів, спрямованих на розвиток, збереження та відновлення зелених насаджень.

Серед її напрямів: комплексна оцінка фактичного і прогнозованого стану насаджень (у тому числі з використанням «зеленої» карти міста), проведення зовнішнього благоустрою міста та ін.

Передбачається, що реалізація програми поліпшить стан навколишнього природного середовища, забезпечить зовнішній благоустрій. Будо отримано дані про кількісні і якісні характеристики зелених насаджень шляхом проведення інвентаризації, насамперед, об'єктів заповідного фонду площею 100 га.

Також планується збільшити площу зелених насаджень загального користування на 10%, забезпечити озеленення невпорядкованих територій, провести омолодження існуючих парків і скверів, запровадити нові форми ландшафтного благоустрою.

Програма передбачає викорчовування старих пнів, ліквідацію аварійних дерев, оновлення матеріально-технічної бази підприємства зеленого господарства, зокрема, придбання 29 одиниць техніки та ін.