У Дніпрі залишаються невпізнаними 128 загиблих бійців АТО - ОДА

12:10, 08 лютого 2017

Дніпро. 8 лютого. УНІАН. У Дніпрі на сьогоднішній день залишаються невпізнаними 128 бійців, загиблих під час проведення антитерористичної операції і похованих на Краснопільському кладовищі міста.

Про це УНІАН повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Всього в Дніпрі було поховано 293 невпізнаних бійців, імена 165 з них згодом були встановлені за допомогою ДНК-експертизи.

За інформацією ОДА, з початку АТО на Дніпропетровщину привезли тіла 1407 захисників України. Рідні впізнали 834 з них. За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано 314 полеглих. Встановлення імен триває.

В облдержадміністрації наголошують, що родичі пропавших безвісти військових можуть пройти ДНК-експертизу. Для отримання максимально достовірного результату спеціалісти беруть біологічні зразки у кількох родичів. На ідентифікацію відводиться три тижні.

Дніпропетровська ОДА також нагадує телефон «гарячої лінії» поліції, куди можна звернутися в разі зникнення чи загибелі рідних в зоні АТО - +38(067) 609-80-60.