Одеська міськрада виділила КП «Теплопостачання міста Одеси» 300 млн грн фінансової допомоги

11:51, 08 лютого 2017

Одеса. 8 лютого. УНІАН. Одеська міська рада вирішила виділити комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» 300 млн грн для розрахунків за енергоносії та на виплату заробітної плати.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні сесії.

Відзначається, що кошти необхідні КП для розрахунку за енергоносії та їх транспортування, послуги хімочищення, водопостачання і водовідведення, на виплату заробітної плати, сплату обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів.

Крім того, кошти виділяються для розрахунків за виконані ремонтні роботи підрядними організаціями, придбання паливно-мастильних матеріалів, матеріалів для виробництва потреб, придбання спецтехніки, установлення засобів обліку теплової енергії, допоміжних агрегатів і механізмів, проведення заходів з енергозбереження тощо.

Депутат міськради Олександр Орлов виступив з вимогою проведення енергоаудиту названого комунального підприємства. Він наголосив, що КП виділили велику суму грошей, але при цьому не проводяться відповідні роботи для модернізації систем опалення та скорочення енерговитрат.

Мер Одеси Геннадій Труханов підтримав цю ініціативу. «Це (енергоаудит - УНІАН) - запізнилося років на двадцять», - сказав мер. Він також зазначив, що частина мереж, що належать КП, використовується Одеською ТЕЦ, яка належить державі.

Довідка УНІАН. Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» забезпечує теплом і гарячою водою дві третини споживачів Одеси. Це понад 700 тис. осіб, а також підприємства і організації.

Власником ПАТ «Одеська ТЕЦ» є держава. ТЕЦ забезпечує теплом історичну частину Одеси - центр, Слобідку, Молдаванку. Це близько 300 тис. споживачів.