Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та Індонезії про співробітництво в оборонній галузі

11:29, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Верховна Рада ухвалила урядовий закон про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі (№0126).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 227 народних депутатів із 345, зареєстрованих у сесійній залі.

Законом ратифіковано Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі, вчинену 5 серпня 2016 року у м. Джакарті, що набирає чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення дипломатичними каналами про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією угодою.

Метою угоди є запровадження загальних принципів для розвитку двостороннього співробітництва в оборонній галузі між сторонами за напрямами, що становлять спільний інтерес. Напрями співробітництва можуть включати, зокрема, розвиток військово-технічного співробітництва, розвиток співпраці в галузі оборонної промисловості та логістики, розвиток військової освіти та підготовку персоналу.

Захист, розкриття та передача інформації з обмеженим доступом, обмін якою здійснюється або яка створюється за цією угодою, здійснюватиметься та захищатиметься відповідно до національного законодавства та міжнародних договорів, укладених сторонами.

Компетентними органами для виконання цієї угоди є міністерства оборони України та Індонезії.

Угода залишається чинною протягом 5-річного періоду, її чинність автоматично продовжуватиметься на кожні наступні 5 років за умови, якщо одна зі сторін не повідомить у письмовій формі дипломатичними каналами іншу сторону щонайменше за 90 днів до завершення відповідного 5-річного періоду про свій намір припинити дію цієї угоди.