На Житомирщині затримали чоловіка, який пропонував хабар співробітнику СБУ за не проведення перевірки походження лісоматеріалів

10:38, 08 лютого 2017

Житомир. 8 лютого. УНІАН. На Житомирщині військова прокуратура затримала представника приватних підприємців, який пропонував хабар співробітнику СБУ за не проведення перевірки походження лісоматеріалів.

Як повідомила УНІАН прес-служба Військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України, 7 лютого військовою прокуратурою спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області під час надання неправомірної вигоди затримано громадянина України.

"Вказана особа представилася представником приватних підприємців, які займаються заготівлею і обробкою деревини, та запропонувала співробітнику відділу БКОЗ Управління СБУ в Житомирській області сплачувати йому в середньому 4 тис. грн кожного місяця за не проведення перевірки щодо походження лісоматеріалів.

Під час передачі 4 тис. грн співробітнику СБУ, цивільну особу було затримано, а кошти вилучено",- сказано у повідомленні.

Готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) та клопотання про обрання запобіжного заходу.