Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно працівника ДФС за неподання декларації про доходи

10:14, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно працівника Державної фіскальної служби за неподання декларації про доходи.

Як повідомили УНІАН в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, вперше в Україні сьогодні до суду направлено обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України, а саме - умисне неподання суб’єктом декларування декларації.

Старший слідчий з особливо важливих справ слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, достовірно знаючи про те, що до 1 листопада 2016 року був зобов’язаний подати до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічну декларацію за 2015 рік та декларацію у зв’язку з припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, умисно їх не подав.

Крім того, посадовець обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Встановлено, що він з використанням наданої влади та службового становища вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів за повернення вилучених речей, документів та арештованих паливно-мастильних матеріалів у кримінальному провадженні.