ВР сьогодні планує ратифікувати угоду про співробітництво між Україною та Євроюстом

10:00, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Верховна Рада сьогодні планує розглянути внесений президентом законопроект про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції.

Як передає кореспондент УНІАН, це передбачено у порядку денному засідання.

Також сьогодні очікується розгляд ратифікації угоди між урядами України та Індонезії про співробітництво в оборонній галузі.

Крім того, у порядку денному чотири законопроекти щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Також сьогодні парламент має розглянути низку проектів постанов, які стосуються проведення парламентських слухань, їх рекомендацій та призначення стипендій ВР для молодих учених.

Як повідомляв УНІАН, у червні 2016 року Україна та Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) підписали Угоду про співробітництво.

Документ створює правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту, що передбачає підвищення ефективності компетентних органів України та ЄС у розслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема, тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, вчинених за участю транскордонних злочинних організацій.

Угодою передбачено співробітництво у формі створення спільних слідчих груп, оперативного обміну інформацією, координації дій з протидії транскордонній злочинності, сприяння збору доказів, проведення інших процесуальних дій та надання правової допомоги, розв’язання конфлікту юрисдикцій.