Гройсман 9-10 лютого відвідає Брюссель для переговорів з керівництвом ЄС і НАТО

09:41, 08 лютого 2017

Київ. 8 лютого. УНІАН. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 9-10 лютого здійснить візит до інституцій ЄС і НАТО в Брюсселі.

Про це УНІАН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Програмою візиту заплановані зустрічі глави уряду України з президентом Європейської ради Дональдом Туском, президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

У ході переговорів з керівництвом ЄС передбачено обговорення ситуації на сході України та стану імплементації Мінських домовленостей, ходу реалізації ключових реформ в Україні, лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, актуальних питань торговельно-економічного співробітництва й імплементації зони вільної торгівлі.

Також Гройсман під час перебування в Брюсселі візьме участь у конференції «Заохочення та скерування: перезавантаження українських реформ», організованій Центром європейських досліджень Вілфріда Мартенса. На заході буде представлено прогрес України в реалізації ключових економічних і політичних реформ, а також пріоритети уряду на найближчу перспективу у просуванні порядку денного реформ, зазначається в повідомленні.