В аеропорту «Одеса» через негоду остаточно скасовано всі рейси

22:12, 07 лютого 2017

Одеса. 7 лютого. УНІАН. У міжнародному аеропорту «Одеса» через негоду всі рейси остаточно скасовано.

Як повідомили УНІАН в аеропорту, у зв'язку зі складними метеоумовами скасовано два рейси, які «були під питанням» – в аеропорт «Жуляни» (Київ), запланований на 21.10, і до Стамбула (Туреччина) – на 20.50.

Також скасовано рейс з Одеси до Стамбула, відправлення якого очікувалася о 21.45.

Відзначається, що після 9.00 з Одеси не вилетів жоден борт.

Із запланованих на прибуття до міста 17 літаків прибули лише п'ять, з яких два - з Тель-Авіва (Ізраїль) та Києва («Жуляни») - до 8.00.

За словами представника аеропорту, вдень зумів сісти борт з Мінська (Білорусь). Але при посадці літак виїхав за межі ЗПС.

Як повідомляв УНІАН, 7 лютого міжнародний аеропорт «Одеса» працював у складних погодних умовах: крижаний дощ, що супроводжується зниженням температури повітря нижче нуля градусів. Це призвело до заледеніння.

Аеродромне покриття, злітна смуга, перон, руліжні доріжки безперервно очищаються від льоду з використанням очисної техніки та реагентів.

Втім, не змогли приземлитися кілька рейсів з Туреччини, Києва, Шарм-ель-Шейха (Єгипет), Дубай (ОАЕ), Варшави (Польща).

Довідка УНІАН. Міжнародний аеропорт «Одеса» належить до групи найбільших аеропортів України і пов'язаний повітряними лініями з багатьма містами України, СНД, а також країнами Західної Європи, Азії, Африки.