У Маріуполі група патологоанатомів вимагала гроші «за послуги» з родичів померлих - СБУ

18:25, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Групу лікарів-патологоанатомів, які щомісяця заробляли сотні тисяч гривень, вимагаючи за свої "послуги" гроші з родичів померлих, викрито у Маріуполі Службою безпеки України спільно з прокуратурою.

Як повідомляє прес-центр СБУ, упродовж минулого року посадовці Донецького обласного бюро судово-медичної експертизи, зловживаючи довірою, стягували з близьких померлих кошти за надання обов’язкових та безкоштовних послуг свого закладу. Від оборудки здирники щомісячно отримували 300-500 тис. грн.

Оперативники спецслужби провели 16 санкціонованих обшуків за місцем роботи, у житлових приміщеннях зловмисників та в офісах комерційних підприємств, причетних до злочинної діяльності.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили понад 2 млн грн, майже 175 тис. дол., 62 тис. євро, понад 110 тис. руб., колекційні монети та вироби із золота, 15 печаток фіктивних підприємств і т.зв. «чорну бухгалтерію».

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають.