Завтра Аваков має намір повідомити ЗМІ про результати розслідування вбивства журналіста Шеремета

17:05, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. У середу, 8 лютого, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков планує провести прес-конференцію, на якій повідомить про результати розслідування вбивства влітку в Києві журналіста Павла Шеремета.

Відповідна інформація розміщена на сайті МВС.

"У середу, 8 лютого, відбудеться прес-конференція щодо ходу розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Захід відбудеться за участю глави МВС Арсена Авакова та керівництва Національної поліції України. Початок о 15.30", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, Шеремет загинув в центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. Поліція кваліфікувала злочин за 2 ч. п. 5 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність.

Аваков не виключив, що до вбивства Шеремета може бути причетна Росія. Він також заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тис. грн за будь-яку інформацію, що стосується вбивства журналіста.