Суд не продовжив запобіжний захід Крисіну, який є фігурантом справи про напад на журналіста Веремія

17:00, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Печерський районний суд Києва не продовжив запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного пристрою контролю для Юрія Крисіна, який є також фігурантом справи про напад на київського журналіста В'ячеслава Веремія під час подій Євромайдану у лютому 2014 року.

Як передає кореспондент УНІАН, суддя Печерського райсуду Києва Христина Тарасюк розглядала клопотання прокурора Департаменту спецрозслідувань Олега Гаркуші про подовження на 60 діб запобіжного заходу для Крисіна в рамках розслідування справи про напад на автозаправну станцію. В рамках цієї справи Крисіну інкримінують хуліганство — частина 4 статті 296 Кримінального кодексу.

В свою чергу адвокати Крисіна наполягали на зміні запобіжного заходу на нічний домашній арешт. В результаті суддя не задовільнила клопотання прокуратури. Таким чином, після 9 лютого у Крисіна у цій справі не буде жодного запобіжного заходу, оскільки чинний спливає після 9 лютого.

Разом з тим прокурор Гаркуша заявив журналістам, що клопотання не було задоволено з формальних причин — на ньому не було підпису прокурора, а лише підпис слідчого. Він також додав, що завтра прокуратура повторно звернеться до Печерського райсуду з вже належно оформленим клопотанням.

Сам Крисін заявив журналістам, що він не збирається тікати, і тому не бачить підстав для продовження йому запобіжного заходу.

Як повідомляв УНІАН, Крисін є підозрюваним у кількох кримінальних процесах, серед яких – причетність до нападу на Веремія. Однак запобіжний захід Печерським райсудом йому було обрано в рамках провадження стосовно нападу на АЗС.

***Веремія було вбито в ніч на 19 лютого 2014 року на вулиці Великій Житомирській у Києві. Його жорстоко побили, завдали вогнепального поранення в спину, в результаті чого 15 лютого він помер у лікарні. За даними слідства, в злочині брали участь п'ятеро осіб.