Зубко заявляє, що в Україні буде використано досвід регіонального розвитку гірських районів Австрії

16:43, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Практичний досвід Австрії щодо регіонального розвитку гірських районів корисний і цікавий для запровадження у Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Австрії в Україні Герміне Поппелер, повідомили УНІАН у прес-службі віце-прем’єра.

За словами Зубка, експертна допомога та інструментарій австрійських колег стане у нагоді для посилення місцевого самоврядування, створення госпітальних округів, розвитку шкільної освіти гірського регіону України.

Віце-прем’єр зазначив, що існуючі підходи до формування об’єднаних територіальних громад, надання соціальних, освітніх та медичних послуг в гірських районах потребують серйозного вдосконалення.

«Раніше ми працювали з цими територіями за допомогою субвенції з державного бюджету. Але проста фінансова підтримка не дала відчутних результатів. Тому для нас важлива фахова допомога експертів з Австрії, які мають досвід у побудові ефективного місцевого самоврядування в таких районах», - підкреслив Зубко.