Головою української частини українсько-польського Форуму партнерства став Віталій Портніков - МЗС

16:29, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Головою української частини українсько-польського Форуму партнерства став український журналіст та політичний оглядач Віталій Портніков.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України.

Сьогодні в МЗС відбулася робоча зустріч української частини форуму під егідою міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

У ході зустрічі було обговорено ключові напрями українсько-польської взаємодії на громадському рівні, насамперед у контексті активізації роботи українсько-польського Форуму партнерства.

«Головою української частини Форуму партнерства став відомий український журналіст та політичний оглядач Віталій Портніков. Також було затверджено оновлений склад української частини цієї громадської платформи», - йдеться в повідомленні.

*** Українсько-польський Форум партнерства започаткував свою діяльність 25 лютого 2011 року у Варшаві та функціонує під патронатом керівників зовнішньополітичних відомств України та Республіки Польща.

Головне завдання форуму полягає в обговоренні чутливих питань українсько-польських відносин на громадському рівні. Форум є своєрідною платформою для відкритого обміну думками та розвитку конструктивного українсько-польського діалогу, що спирається на факти і наукові дослідження історичного минулого та аналізі сучасних економічних і політичних процесів.